Promocje

Mr Green: Turniej slotowy na King of Slots z pulą 8 000 PLN oraz 210 darmowych na Świąteczny Kalendarz (21-22.11)

Jeżeli rozegrasz co najmniej 20 rund na slocie King of Slots w Kasynie Mr Green, weźmiesz udział w dwudniowym turnieju. Chcesz skorzystać z tej promocji? Jeśli tak zaloguj się na swoim koncie i zagraj w dniach 21-22 listopada na slocie King of Slots wypełniając powyższy warunek. Na zwycięzców turnieju Kasyna Mr Green oczekuje pula nagród gotówkowych o wartości 8.000 PLN. Zwycięzca otrzyma 4.000 PLN, pozostali kolejno 2.000 PLN, 1.000 PLN, 600 PLN i 400 PLN. Wygranej gotówki nie trzeba obracać.

Załóż konto w Mr Green, a otrzymasz 25 free spinów bez depozytu

Usiądź zatem wygodnie i rozpocznij współzawodnictwo o zajęcie jednego z czołowych miejsc w rankingu. Uczestnicząc w turnieju masz okazję zyskać podwójnie, raz z samej gry drugi sięgając po nagrodę. Aby sprawdzić swoje postępy , kliknij w tabelę wyników znajdującą się po lewej stronie gry. Jeśli poszczęści Ci się zostaniesz powiadomiony przez ekipę kasyna, a wygrana wpłynie na Twoje konto następnego dnia po zakończeniu turnieju.

To jeszcze nie koniec niespodzianek, jeśli przyłączysz się do weekendowego turnieju na slocie King of Slots w Kasynie Mr Green w dniach 21 i 22 listopada, kwalifikujesz się automatycznie do Świątecznego Kalendarza, w którym codziennie, przez pierwszy tydzień otrzymasz darmowe spiny w zależności od wielkości depozytu wniesionego na rozgrywki turniejowe. Jeśli zagrasz za 100 PLN zyskasz 70 darmowych spinów, jeśli postawisz powyżej 220 PLN dostaniesz 210 free spinów.

Jeśli nie grałeś i nie wpłacałeś depozytu w Kasynie Mr Green, to przygotowano dla Ciebie pakiet powitalnych bonusów. Dla czytelników naszego portalu, którzy zdecydują się na rejestrację w Kasynie Mr Green za naszym pośrednictwem, przygotowano 25 darmowych spinów na slot Starburst bez depozytu. Otrzymasz je oprócz stałej oferty powitalnej, którą jest bonus do 1750 PLN przy 4 pierwszych wpłatach. Przy pierwszej wpłacie środków nie mniej niż 50 PLN, otrzymasz bonus 100% do 500 PLN oraz 100 free spinów na Spinata Grande przy wpłacie minimum 150 PLN.