Promocje

Mr Green: Turniej na slocie Twin Spin (9-10.01)

W tym tygodniu w dniach od 9 do 10 stycznia 2016 roku Kasyno Mr Green przygotowało dla Ciebie wspaniałą ofertę, którą jest turniej slotowy. Biorąc udział w tej promocji masz okazję na wypróbowanie swego szczęścia, dobrą zabawę oraz zdobycie pozycji lidera w rywalizacji turniejowej. Turniej Mr Green rozegrany zostanie na slocie Twin Spin, w którym na zwycięzców czeka do podziału suma 8.000 PLN. Przyłącz się do promocji w dogodnym dla siebie momencie!

Bonus powitalny Mr Green - odbierz do 1750 PLN oraz 100 free spinów

Zaloguj się na swoim koncie i zagraj w tradycyjną wersję slotu Twin Spin. Rozegraj, co najmniej 20 kolejnych rund za minimum 0,25 euro za zakład osiągając najwyższy wynik i wejdź w posiadanie głównej wygranej. Jeśli ciekawi Cię postęp oraz klasyfikacja względem innych, włącz tabelę turniejową która znajduje się po lewej stronie ekranu. Pięciu najlepszych graczy otrzyma narody gotówkowe: 1 miejsce = 4.000 PLN, 2 miejsce = 2.000 PLN, 3 miejsce = 1.000 PLN, 4 miejsce = 600 PLN oraz 5 miejsce = 400 PLN. Wygrane w postaci gotówki będą dodane do konta zwycięzców, po zakończeniu turnieju. Można nią od razu dysponować, ponieważ nie podlega żadnym wymogom obrotu. O wygranej serwis zawiadomi zwycięzcę drogą mailową.


Obudź w sobie ducha rywalizacji i zakręć bębnami na slocie Twin Spin! Dla graczy, którzy dopiero zdecydowali się dołączyć do Kasyna Mr Green, przygotowano bonus powitalny. Tylko tu możesz otrzymać 100 darmowych obrotów na slocie Spinata Grande przy wpłacie środków w wysokości 150 PLN plus 1750 PLN przy pierwszych czterech depozytach, jeśli Twój wkład będzie większy niż 50 PLN. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty, by zgarnąć dodatkowe 100% bonusu od depozytu aż do 500 PLN oraz darmowe rundy. Dodatkowe spiny od depozytu wpadną na Twoje konto dzień po wpłacie, po godzinie 13:00. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie minimum 35-krotnie. Przyłącz się do zabawy w dniach od 9 do 10 stycznia, a być może oprócz wygranych z tego legendarnego slotu, zdobędziesz część z puli 8.000 PLN!