Promocje

Mr Green: Turniej na slocie Warlords: Crystals of Power (24.11-5.12)

Turniej warlords crystals of power mr green 1Nie ważne jakiego jesteś usposobienia, czy jesteś spokojny, czy drzemie w tobie dusza wojownika! Wstąp do Kasyna Mr Green i weź udział w trzech turniejach na slocie Warlords: Crystals of Power. Na śmiałków czekają nagrody pieniężne warte 12.000 PLN. Rozgrywki startują 24 listopada i potrwają do 5 grudnia 2016 roku!

Załóż konto w Mr Green: 25 free spinów na Starburst bez depozytu

Turniej warlords crystals of power mr green 2Przed Tobą turniej Kapłanki, Samuraja i Barbarzyńcy, którzy są głównymi postaciami slotu Warlords: Crystals of Power. Aby zakwalifikować sie do każdego z trzech wyścigów należy rozegrać przynajmniej 5 PLN na slocie Warlords: Crystals of Power. 5 PLN obrócone na promocyjnym slocie daje 1 punkt rankingowy, czyli im więcej grasz, tym bliżej do zwycięstwa. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów w danym turnieju wygrywa. Nagroda gotówkowa dla najlepszego gracza w rankingu poszczególnych turniejów będą wypłacone w ciągu 48 godzin od zakończenia rywalizacji.

Turniej Kapłanki obowiązuje od środy, 24 listopada do niedzieli, 27 listopada 2016 roku. Zwycięzca zgarnie 2.000 PLN, które wpłyną na konto gracza 28 listopada.

W drugim turnieju Samuraja do wygrania jest 4.000 PLN, które znajdą się na koncie zwycięzcy 2 grudnia. Zbieraj punkty obracając wielokrotność 5 PLN na slocie Warlords: Crystals of Power od poniedziałku, 28 listopada do czwartku, 1 grudnia.

Turniej Barbarzyńcy to trzeci i ostatni etap rozgrywek na automacie Warlords: Crystals of Power. Wyścig trwa od piątku, 2 grudnia do poniedziałku, 5 grudnia. W tym turnieju już 6 grudnia najlepszy gracz znajdzie na swoim koncie 6.000 PLN.

Turniej warlords crystals of power mr green 3Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Kasyna Mr Green, zarejestrujesz się za pomocą naszego linku, a odbierzesz od Kasyna Mr Green 25 darmowych spinów na Starburst zupełnie za free. Dodatkowo, jako nowy gracz otrzymasz do 1750 PLN przy 4 pierwszych depozytach oraz do 420 darmowych spinów. Przy pierwszej wpłacie minimum 100 PLN odbierzesz bonus gotówkowy 100% do 500 PLN. Jeżeli obrócisz tą kwotę na dowolnych grach odbierzesz 100 darmowych spinów na slot Mr Green: Moonlight. Za drugą taką wpłatę odbierać będziesz po 5 darmowych spinów przez następne 20 dni w najlepszych grach. Jeśli zrealizujesz wszystkie zadania odbierzesz kolejne 220 darmowych spinów. Dołącz do trzech turniejowych rozgrywek na nowym slocie Warlords: Crystals of Power od Netent. Sprawdzaj swoje postępy w rankingu turniejowym, który jest uaktualniany raz dziennie i nadrabiaj zaległości, aby stanąć na szczycie tabeli i wygrać gotówkę z puli 12.000 PLN!