Promocje

Royal Panda: Wygrana gracza z Holandii w wysokości ponad 201.000 PLN

Wygrana na automatach royal panda 3Kasyno Royal Panda poinformowało o następnym graczu, który dołączył do grona wielkich zwycięzców. Nowym członkiem jest Edwin z Holandii. Nasz bohater obstawiał kilka z najpopularniejszych automatów, które pozwoliły mu wzbogacić się o blisko 47 425 Euro (to około 201.500 PLN).

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 25 darmowych spinów oraz do 1000 PLN za darmo

Ponad połowa zdobytej sumy pochodzi z gier na slocie Twin Spin w wersji mobilnej i tradycyjnej. W pewnym momencie Edwin wygrał łącznie 59.971 euro (około 254.700 PLN). Swoją dobrą passę zakończył z kwotą 47.500 euro.

Duza wygrana na automatach royal pandaNajwiększą pojedynczą wygraną Holender zdobył na slocie Starburst stawiając zaledwie 100 euro (425 PLN) wygrał 14.000 euro (59.500 PLN). Musicie przyznać, że szczęście sprzyjało tego dnia Edwinowi z Holandii. Zwycięzcy gratulujemy!

Wygrana na starburst w royal pandaGranie na licznych automatach oraz grach stołowych w Kasynie Royal Panda to naprawdę świetna rozrywka i z reguły bardzo opłacalna. Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby zakosztować tego, czego w trakcie swojej wizyty w Kasynie Royal Panda doświadczyła Edwin. Myślałeś kiedyś, co zrobiłbyś z wygraną? Nie bój się zaryzykować i spróbuj szczęścia na dowolnych grach w tym królewskim kasynie.

Wygrana na automatach royal pandaJeśli, nie jesteś jeszcze klientem Royal Pandy, a masz ochotę dołączyć do klubu wielkich zwycięzców, to zarejestruj się i wpłać depozyt, a otrzymasz bonus powitalny. Na start przy pierwszej wpłacie powyżej 40 PLN czeka na Ciebie bonus 100% do 1000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Z gotówką w podwojonej ilości będziesz mógł rozpocząć przygodę swojego życia i sięgnąć po wielkie wygrane! Przyłącz się do zadowolonych graczy w polecanym przez nas Kasynie Royal Panda, tu każdego dnia oprócz gotówki czekają na Ciebie liczne promocje, które uprzyjemnią Ci codzienne troski!