Promocje

Royal Panda: Wygrane w wysokości ponad 935 000 PLN

Wygrana na wild water royal panda 2Dział transferów w Kasynie Royal Panda ma zawsze „ręce pełne roboty” i ani chwili wytchnienia. Wygrane mogą padać w każdej minucie, a przecież serwis działa na wysokich obrotach przez całą dobę. Mimo, że spora ilość wypłat jest tu codziennością, niektóre z nich nieustannie wywołują wielkie podekscytowanie i aż żal się nimi nie pochwalić. Do takich bez wątpienia należy transakcja dokonana w miniony weekend, podczas którego Kasyno Royal Panda przekazało na konta fantastycznej czwórki graczy blisko milion złotych!

Załóż konto w Royal Panda i odbierz 25 free spinów + do 1000 PLN za darmo

Wygrana na wild water royal panda 3Wśród autorów spektakularnych zwycięstw jest również nasz rodak, który zakończył tydzień bogatszy o 149 680 PLN. Kwota ta jest efektem kilku mistrzowskich zakręceń Wojtka na dwóch bardzo odmiennych slotach: Guns N’ Roses od NetEnt oraz The Spin Lab produkcji NextGen. Jak widać, takie zestawienie okazało się dla Polaka prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Do wideoautomatów zasiadł w weekend również mieszkaniec Wielkiej Brytanii, a największe szczęście przyniósł mu slot Wild Water. Gdy 5 bębnów zaatakowało stado rekinów, czyli komplet symboli Wild, na konto Davida popłynęło około 222 690 PLN.

W tym samym czasie, przy stołach Kasyna Royal Panda bawili Mikael ze Szwecji i Freddy z Wielkiej Brytanii. Pierwszy z nich postawił na Live Roulette, a jego wybór zaowocował wygraną w wysokości 259 038 PLN. Drugi, który ostatecznie okazał się prawdziwym królem szczęściarzy tego weekendu, zdobył aż 309 869 PLN podczas sesji przy kole Roulette Pro Series. Jak się później okazało, to nie pierwsze takie wspaniałe osiągnięcia naszych bohaterów. David na przykład, kilka tygodni temu wypłacił prawie 900 000 PLN wygranej przy stole Live Roulette!

Wygrana na wild water royal panda 1To jest dopiero dobra passa. Życzymy wszystkim zwycięzcą dalszej przychylności losu, a wszystkim graczom Kasyna Royal Panda podobnych sukcesów. Kto jeszcze zastanawia się nad rejestracją w serwisie, chyba zdążył już rozwiać swoje wątpliwości. Przypominamy, że na nowych graczy czeka tu powitalny bonus 100% do 1 000 PLN od pierwszego depozytu (minimum 40 PLN) oraz 25 free spinów na slocie Starburst.