Arabian Nights

Oceń tę grę
Arabian Nights - Slot progresywny z ogromnym jackpotem
Masz ochotę przenieść się na Bliski Wschód, gdzie nocą pod rozgwieżdżonym niebem pustyni błyszczą białe wieże minaretów. Gdzie masz szansę zdobyć wielkie skarby, wśród których znajduje się wielki progresywny jackpot. Chcesz zawalczyć o wielkie pieniądze? Jeśli tak to zapraszamy do gry na slocie Arabian Nights firmy Netent, w której grafika i symbole nawiązują do arabskich "Baśni tysiąca i jednej nocy", a efekty dźwiękowe, które w rytm arabskiej muzyki wprawią Cię w stan medytacji i skupienia.

Budowa slotu


Arabian Nights to 5 bębnów i 10 linii wypłat. Slot zawiera w swojej grafice: dżiny, Aladyna, buty, nóż, złote lampy, czapki, złote wielbłądy oraz symbole kart od 10 do Asa. Grając na slocie Arabian Nights najbardziej pożądanym symbolem jest Aladyn. Gdy postawisz maksymalny zakład, czyli 10 monet i wykręcisz 5 symboli Aladyna na uaktywnionej linii będzie to oznaczało, że rozbiłeś progresywnego jackpota. Sięga on przeważnie kilkuset tysięcy euro Jeśli obstawisz mniejszą stawkę wtedy 5 postaci Aladyna wypłaci Ci 10.000 monet. Sam Aladyn to również symbol wild, a jego pojawienie się może uzupełnić zwycięską linię symboli i podwoić wygraną.

Symbol wild w Arabian Nights to popularny magik

Funkcje bonusowe


5 namiotów lub kapeluszy powiększy Twoje konto o 300 monet. Najpowszechniejszy środek transportu na pustyni, czyli wielbłąd przyniesie ci 150 monet. Talia kart w zależności od wykręconego symbolu pozwoli zdobyć Ci od 75 do 150 monet. Za ułożenie trzech lamp w jakiejkolwiek kombinacji na slocie Arabian Nights dostaniesz 15 darmowych spinów. Dodatkowo każda bonusowa kombinacja może być premiowana potrojeniem.

Symbole


Lampa oliwna jest symbolem scatter, kiedy dwie lub więcej takich lamp pojawi się gdziekolwiek na bębnach slotu Arabian Nights, wartość zakładu jest mnożona. Na przykład, dwa symbole scatter podwajają wartość zakładu. Trzy symbole lampy oliwnej mnożą wygraną x5, cztery x20, a pięć mnoży wygraną x500. W dodatku, kiedy trzy lub więcej symboli lampy pojawi się gdziekolwiek na bębnach, zostaniesz nagrodzony 15 darmowymi spinami. Jakby tego było mało, podczas rund free spinowych wygrane potrajają się. Tak więc po trafieniu 3 symboli scatter, możemy być pewni solidnej wygranej.

Progresywny Jackpot


Arabian Nights, to slot z olbrzymim, stale rosnącym jackpotem, ale nawet bez rozbicia tego wielkiego progresywnego jackpota nadal masz szansę na olbrzymie wygrane. Możesz je zdobyć grając w Kasynie Mr Green czy EnergyCasino. Właśnie tam znajdziesz tą innowacyjną grę, a zarazem rejestrując się z powyższych linków otrzymasz najlepsze pakiety na start, aby jeszcze dłużej móc cieszyć się z automatu Arabian Nights i wygrywać solidną gotówkę.

Aktualności dotyczące gry Arabian Nights
Jackpot Arabian Nights przekroczył 8.900.000 PLN
Uwaga, uwaga! Na slocie Arabian Nights, suma progresywnego jackpota przekroczyła 8.948.366 PLN i nadal rośnie.