Promocje

Jackpot Arabian Nights przekroczył 8.900.000 PLN

Uwaga, uwaga! Na slocie Arabian Nights, suma progresywnego jackpota przekroczyła 8.948.366 PLN, nadal rośnie i czeka na trafienie przez któregoś gracza! Automat Arabian Nights to legendarny slot producenta oprogramowani Netent, który od lat należy do najlepszych i najbardziej popularnych gier przynoszących milionowe wygrane. Warunkiem gry jackpot jest gra na prawdziwe pieniądze oraz obstawienie maksymalnej stawki na wszystkich liniach wypłat za obrót. 5 symboli arabskiego kupca – Alladyna, przybliży Cię do głównej wygranej.

Rejestracja w Mr Green - 25 darmowych spinów bez depozytu oraz bonus

Arabian Nights osadzony w bajkowym świecie z 1000 i jednej nocy przeniesie Cię na Bliski Wschód. Wciel się w pięknego, młodego Alladyna i powalcz o wielkie bogactwo. Gra posiada 5 bębnów i 10 linii wypłat. Jak już wspomnieliśmy zawiera także progresywnego jackpota, w związku z czym nie można ustalić wysokości stawki – jest ona stała i wynosi 0,50 euro. Zatem grając na 10 liniach jeden obrót wart jest 5 euro. Grając na slocie Arabian Nights znajdziesz tylko jedną opcję bonusową, którą są darmowe spiny. Aby ją aktywować i otrzymać 15 free spinów należy zdobyć na aktywnej linii wypłat co najmniej 3 lampy Alladyna. Powtórne trafienie tych symboli podczas rundy free spinów dają kolejną ich porcję.

Arabian Nights wyróżnia prostota rozgrywki oraz jedne z najwyższych wygranych. Właśnie z tego powodu jest to tak popularna rozrywka, którą spotkasz w najlepszych kasynach online, sygnowanych logo Netent. Możesz je zdobyć grając w Kasynie Mr Green, Kasynie Comeon lub w Kasynie Royal Panda. Pamiętaj, że nawet bez rozbicia tego ponad 8 milionowego jackpota masz szanse na olbrzymie wygrane!