Drive: Multiplier Mayhem

Oceń tę grę
Dołącz do wyścigu na slocie Drive: Multiplier Mayhem
Producent oprogramowania gier hazardowych NetEnt zadbał o to, by spektakularne uliczne wyścigi nie były już tylko domeną kinowych superprodukcji. Od 23 lutego 2016 r., każdy z nas może rozwinąć mega prędkość i zmierzyć się na torze z prawdziwymi mistrzami kierownicy, a na zwycięzców czterokołowego pojedynku czeka aż 750 000 monet. Wszystko za sprawą nowego czempiona w ekskluzywnej stajni szwedzkiego dewelopera. Zasilił ją właśnie slot Drive: Multiplier Mayhem, z mocą setek koni mechanicznych. Czego oczekiwać od nowej produkcji? No cóż, łatwiej byłoby wymienić, na co liczyć nie możemy.

Drive multiplier mayhem mobile
Gra z pewnością nie oferuje spokojnych spinów i bajkowej, melancholijnej planszy. Tutaj rządzą nieustraszeni pogromcy prędkości, w żyłach których płynie wysokooktanowa krew, a ich środowiskiem naturalnym jest ryk silników i zapach spalin. Automat z całą pewnością nie skaże nas na nudę i nie wzbudzi poczucia straty czasu. Nie spodziewajmy się również tego, że po kilku rundach z grą Drive: Multiplier Mayhem, z czystym sumieniem będziemy wstanie o niej zapomnieć.

Opis drive multiplier mayhem

Budowa i funkcję automatu


Choć tematem gry są wyścigi samochodowe, bez wątpienia zaspokoi ona gusta nie tylko fanów motoryzacji. Przy prostym formacie, czyli 5 bębnów i 3 rzędy, zastosowano naprawdę odjazdowe funkcje, takie jak mnożniki symboli Wild podlegające kumulacji, symbole Scatter, opcje free spinów oraz poziomy gry wyznaczane przez ilość zebranych punktów Nitro. Wszystko kręci się rzecz jasna wokół rozpędzonych wygranych, które jak benzyna zasilają nasze konto i torują drogę do dalszej zabawy. Ale po kolei.


Symbol Wild na slocie Drive: Multiplier Mayhem


Drive multiplier mayhem wildySymbole Wild mogą pojawić się na każdej z rolek automatu Drive: Multiplier Mayhem i zastępują wszelkie inne znaki, za wyjątkiem Scattera i Nitro. Bęben, na którym wypadnie ów symbol, wskazuje równocześnie moc jego mnożnika. Dla przykładu, Wild na walcu numer 3, jest równoznaczny z potrojeniem wygranej. Jeśli sytuacja dotyczyć będzie dwóch lub większej liczby walców z symbolami Wild, mnożniki zostaną zsumowane.

Symbol Scatter


Jeśli zaszczyci nas widok kilku symboli Scatter, spodziewajmy się tzw. wolnych zakręceń. Scattery wylosowane w dowolnym miejscu na bębnach 2, 3 i 4, są gwarantem 10-ciu free spinów. Jeśli podczas bonusowych rund, na tych samych bębnach uzyskamy symbole Nitro i mnożnik Wild, wówczas w nasze ręce wpadnie kolejna porcja spinów. Skoro jesteśmy już przy Nitro, wypada podkreślić wyjątkowe znaczenie tych ikon dla całej gry. To właśnie dzięki nim możemy zmierzyć się z trójką wyjątkowo twardych drifterów. W zależności od ilości uzyskanych symboli, które kumulują się w lewej części planszy slotu Drive: Multiplier Mayhem, jesteśmy nagradzani darmowymi spinami i przenosimy się na kolejne poziomy wyścigów. Pierwszy poziom gry reprezentuje niejaki Twich, a na kolejnych dwóch przyjdzie nam stanąć oko w oko z Hamaki i Bruiserem.

Automat drive multiplier mayhem

Gdzie zagrać na slocie Drive: Multiplier Mayhem?


Jeśli oczekujesz ciekawych wygranych, niebanalnej grafiki, szybkiej akcji i potężnego kopa adrenaliny, automat Drive: Multiplier Mayhem, jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz go w Kasynie Mr Green (25 spinów bez depozytu z naszego polecenia), Kasynie Royal Panda, w Casumo Casino (50 pln bez depozytu z naszego polecenia) i wszystkich innych serwisach, którym NetEnt udostępnia swoje produkcje. Uruchom slot i nie zważając na mandaty, bezkarnie rozpędź się po dobrą zabawę!
Aktualności dotyczące gry Drive: Multiplier Mayhem
Mr Green: Free spiny na Drive: Multiplier Mayhem i nagroda VIP (25.02-6.03)
Darmowe spiny na Drive: Multiplier Mayhem oraz wycieczka do Monako w promocji Kasyna Mr Green.
Royal Panda: 150 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem oraz PlayStation 4 lub Xbox One (23-28.02)
W Royal Panda czeka gwarantowane 150 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem.
Casumo: Darmowe spiny na nowy slot Drive: Multiplier Mayhem (24-25.02)
Casumo rozdaje darmowe spiny bez depozytu na premierowym slocie Drive: Multiplier Mayhem.