Promocje

Royal Panda: 150 darmowych spinów na Drive: Multiplier Mayhem oraz PlayStation 4 lub Xbox One (23-28.02)

Na uliczkach Kasyna Royal Panda pojawiły się samochody i właśnie ruszył wyścig! Zapnij pasy i wciśnij pedał gazu na nowym slocie Drive: Multiplier Mayhem w ofercie królewskiego kasyna "Czas na Drive". Do zdobycia czeka gwarantowane 150 darmowych spinów na slot Drive: Multiplier Mayhem oraz do wyboru jeden z zestawów Play Station 4 z grami wyścigowymi Need for Speed i DriveClub lub Xbox One z grami Need for Speed i Forza Motorsport 6. Promocja Kasyna Royal Panda startuje 23 lutego i potrwa do 28 lutego 2016 roku.

Załóż konto w Kasynie Royal Panda: 25 spinów i do 1000 PLN za free

23 lutego w Kasynie Royal Panda swoją premierę ma nowy slot Drive: Multiplier Mayhem. To już druga w tym miesiącu nowa gra od Netent. Z tej okazji serwis przez kolejne 6 dni rozdaje po 25 darmowych spinów na slot Drive: Multiplier Mayhem. Aby wziąć udział w promocji nie trzeba się do niej zapisywać. Wystarczy codziennie rozegrać 25 rund na nowym slocie Drive: Multiplier Machem korzystając z salda gotówkowego. Kolejnego dnia na koncie o godzinie 12:00 pojawi się 25 darmowych spinów na dalszą zabawę i wypróbowanie nowego slotu. Od wtorku do niedzieli czeka na Ciebie aż 150 darmowych spinów.


To jeszcze nie wszystko. Jeśli do poniedziałku 29 lutego, dzięki otrzymanym spinom w Kasynie Royal Panda uda Ci się uzyskać najwyższą kombinację w pojedynczej rundzie, będziesz miał do wyboru jedną z dwóch konsol do gry. Jedna to Play Station 4, a druga Xbox One. Do każdej z nich dołączone będą dwie popularne gry z wyścigami samochodowymi.


W przypadku gdy więcej niż jeden gracz uzyska ten sam wynik, konsolę otrzyma ten, który zdobył wynik pierwszy. Jeśli zestaw konsoli nie będzie dostępny lub zwycięzca wyrazi taką wolę, może otrzymać ekwiwalent w gotówce o wartości 1.600 PLN. Kwota ta zostanie dodana do konta zwycięzcy, nie będzie podlegała warunkom obrotu i będzie można ja natychmiast wypłacić. Zwycięzca zostanie ogłoszony na stronie Royal Panda oraz na profilu Facebook.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz i nigdy nie grałeś na prawdziwe pieniądze w Kasynie Royal Panda czeka na Ciebie pakiet powitalny. Aby skorzystać z promocji Czas na Drive, zarejestruj się i dokonaj pierwszej wpłaty środków, a natychmiast na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 1000 PLN + 25 darmowych spinów na Starburst. Odbierz bonus oraz darmowe spiny i ciesz się graniem i wygrywanie w Kasynie Royal Panda! Zatem w dniach 23-28 lutego odpalaj slot Drive: Multiplier Machem rozegraj 25 rund każdego dnia i zgarnij turbodoładowania w postaci 25 darmowych spinów, które przybliżą Cię do wielkiej wygranej oraz konsoli z pakietem gier!