The Invisible Man

Oceń tę grę
Automat The Invisible Man bazujący na popularnym filmie
The Invisible Man to absolutna nowość od niezastąpionego Netent, która w ofercie tego producenta pojawiła się na początku grudnia 2014 roku. Tak jak wszystkie nowsze gry tworzone przez tą sieć, zaskakuje graczy nie tylko świetnym wyglądem, ale również wieloma ciekawymi funkcjami.

Gra oparta jest na motywach filmu The Invisible Man z 1933 roku. Po tylu latach od premiery tej kultowej produkcji Netent zdecydował się przypomnieć graczom o Niewidzialnym człowieku. Jako ciekawostkę można uznać fakt, że została ona wyprodukowana we współpracy z Universal Studios. Z tego powodu już przed premierą było praktycznie pewne, że nowy slot będzie hitem. Obie firmy połączyły swoje siły już kolejny raz. Innym ich wspólnym dziełem jest gra Scarface.

Slot będący bohaterem naszej recenzji świetnie prezentuje się pod względem grafiki. Okno z grą jest szersze niż w przypadku innych gier. To co widzimy na ekranie jest bardzo wyraźne i po prostu sprawia miłe wrażenie dla oka gracza.

Czas skupić się na opcjach jakie oferuje graczom slot The Invisible Man, a jest ich naprawdę sporo. Gra posiada 20 linii, przez co minimalna stawka za jaką można rozkręcić jej bębny to tylko złotówka. Maksymalna wygrana po jaką można sięgnąć dzięki tylko jednemu zakręceniu, to uwaga - aż 200.000 żetonów!

Za dużą wygraną w tym niezwykle ciekawym slocie mogą odpowiadać między innymi symbole Wild. Spotkamy tu ich dwa rodzaje. Pierwszy to Police Wild. Pojawia się on na bębnie numer 1 i przesuwa poziomu o jeden bęben w prawo na początku każdej rundy Re-Spin. Symbole Griffin Wild pojawiają się na bębnie 5 i przesuwają się poziomu jeden bęben w lewo na początku każdej rundy Re-Spin. Wildy w grze The Invisible Man pojawiają się na bębnach 1 i 5 podczas gry głównej oraz na wszystkich bębnach podczas rundy Free Spins i zastępują wszystkie pozostałe symbole.

W grze tej dostępna jest oczywiście runda darmowych spinów. Kluczem do jej aktywowania nie są tym razem symbole Scatter. Aby rozegraj 10 free spinów należy trafić symbole Police Wild i Griffin Wild. Każde połączenie tych symboli podczas freespinowej rundy spowoduje przyznanie 4 dodatkowych zakręceń. Po połączeniu symbole Wild, które uruchomiły rundę Free Spins, znikają z bębnów. Podczas rundy free spinów symbole Griffin Wild i Police Wild mogą pojawiać się w dowolnych miejscach na bębnach.

Slot The Invisible Man oferuje również dwie gry bonusowe. Podczas rundy darmowych spinów nad bębnami wyświetlane są dwa liczniki. Są one powiązane z symbolami Wild, które pojawiają się na bębnach podczas rundy Free Spins. Po wyjściu symbolu Griffin Wild lub Police Wild poza bęben zapełnia on 1 miejsce na odpowiednim liczniku. Każdy licznik ma 8 miejsc. Jeśli jeden z liczników zostanie zapełniony przed końcem rundy Free Spins, po zakończeniu tej rundy włącza się odpowiednia gra premiowa. Gra premiowa Police Spins uruchamia się po zapełnieniu licznika Police Spins. Składa się ona z trzech zakręceń z pięcioma symbolami Wild na bębnach. W trakcie gry premiowej 5 symboli Wild pojawia się w losowych miejscach na bębnach podczas każdego zakręcenia. Druga gra premiowa - Griffin`s Rage Bonus Game jest rozgrywana w 3 miejscach, w których gracz klika jeden z pięciu elementów i zdobywa przypisaną do każdego z nich nagrodę. Gdy gracz wybiera nagrodę w postaci żetonów, jest ona dodawana do całkowitej kwoty żetonów zdobytych podczas gry bonusowej. Gracz może następnie wybrać inny z pozostałych elementów w danym miejscu. Po zapełnieniu liczników Bonus Game i Police Spins podczas rundy free spinów oraz po zakończeniu tej rundy uruchomiona zostaje odpowiednia gra premiowa. Po rozpoczęciu bonusowej gry mnożnik ma wartość 1. Gdy gracz wybiera symbol wzrostu mnożnika, jego wartość wzrasta o 1. Gracz może następnie wybrać inny z pozostałych elementów w danym miejscu. Pod koniec Bonus Game kwota wygranych żetonów jest mnożona przez uzyskaną wartość mnożnika. Maksymalna jego wartość to 4.

Świetną opcją jaką oferuje graczom gra The Invisible Man jest funkcja Win Both Ways. Oznacza to, że wygrane naliczane są z obu stron. Zarówno układy tworzone od lewej strony jak i od prawej powodują wysyp wygranej. Dzięki temu Twoja szansa na zgarnięciu dużych pieniędzy podwaja się.

Przy każdej nowej produkcji Netent zaskakuje nas coraz bardziej. Nie inaczej jest w przypadku tej gry, która dzięki wielu atrakcyjnym funkcjom może dać graczom naprawdę duże wygrane. Na uwagę zasługuje również fakt obecność dwóch ciekawych gier bonusowych, przez co korzystanie ze slota nie jest już tylko nudnym (?) kręceniem bębnami, ale świetną i emocjonującą zabawą. Zdecydowanie powinieneś spróbować swoich sił w nowości od szwedzkiego Netent. Jeśli masz ochotę sprawdzić swoje szczęście w tej interesującej grze, możesz zrobić to na przykład w Kasynie Mr Green. To absolutnie jedno z najlepszych kasyn na rynku, które swoim nowym graczom oferuje znakomity bonus powitalny. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać w tym kasynie, możesz zrobić to teraz. W dobrej zabawie i wygrywaniu pieniędzy pomoże powitalne podwojenie wpłaty, dzięki któremu możesz zgarnąć nawet 500 PLN bonusu. Dodatkowy zastrzyk gotówki to jeszcze większe emocje i jeszcze większe wygrane. Naszym zdaniem The Invisible Man to jedna z ciekawszych gier jakie ostatnio pojawiły się na kasynowym rynku i wszystkich czytelników zachęcamy do jej wypróbowania.
Aktualności dotyczące gry The Invisible Man
Mr Green: Turniej z pulą 8.000 PLN na The Invisible Man lub Dracula (3.01)
3 stycznia Mr Green rozdaje 8 000 PLN w turnieju slotowym The Invisible Man i Dracula.