Promocje

Mr Green: Turniej z pulą 8.000 PLN na The Invisible Man lub Dracula (3.01)

Niedziela w Kasynie Mr Green jak zwykle nie może obejść się bez ciekawych atrakcji. Dla częstych bywalców serwisu, turnieje nie są niczym obcym. Jednak tym razem zadziwić mogą dwie intrygujące postaci sekundantów rozgrywek. Będą nimi budzący niepokój szalony naukowiec oraz smakosz ciepłej krwi. Stań naprzeciw władcy ciemności lub jak wolisz niewidzialnego chemika i zgarnij nagrodę z puli 8.000 PLN!

Załóż konto w Mr Green i odbierz 25 free spinów bez depozytu

Zabawa trwa tylko w niedzielę 3 stycznia 2016 roku. Jeżeli lubisz wyzwania to zmierz się ze swoimi lękami i poznaj dwie najstraszniejsze postaci srebrnego ekranu. Zatem weź udział w turnieju na slocie The Invisible Man lub na slocie Dracula. Wybór zależy od Ciebie. Najniższy, akceptowany w promocji zakład wynosi 1 PLN. Nagroda trafi do 5-ciu uczestników promocji, których średnia punktów z 20 kolejnych rund zaprowadzi do czołowej piątki w tabeli wyników.


Jeśli slot już wybrany, nie pozostaje Ci nic innego, jak rozpocząć wyścig o miejsce w finałowej piątce. Jeśli zdetronizujesz konkurencję i zajmiesz pierwsze miejsce w turnieju, spodziewaj się 4.000 PLN od Kasyna Mr Green. Drugie miejsce przyniesie Ci 2.000 PLN, a trzecie 1.000 PLN. Zawodnicy z pozycji 4 i 5 dostaną kolejno 600 PLN oraz 400 PLN. Nagrodą jest prawdziwa gotówka niepodlegająca żadnym wymogom obrotu, wypłacana po zakończeniu turnieju.

Kasyno Mr Green ma dla Ciebie ekskluzywną promocję powitalną. Zarejestruj się i wpłać minimum 50 PLN, a otrzymasz pakiet powitalny, w którym przy 4 pierwszych depozytach możesz zyskać do 1.750 PLN. Jeśli wpłacisz minimum 150 PLN, otrzymasz 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande. Pierwsza wpłata środków przyniesie Ci bonus 100% do 500 PLN. Zaloguj się, dołącz do turnieju na slocie Dracula lub The Invisible Man. Podnieś Swój poziom adrenaliny we krwi przełamując strach mierząc się z mrokiem i przy okazji zostań jednym z pierwszych Mistrzów Turnieju Kasyna Mr Green w 2016 roku!