Promocje

Mr Green: 125 darmowych spinów na slot Aliens (25.02)

Masz chrapkę na 125 darmowych spinów od Kasyna Mr Green? Tylko tu podczas free spinowych nominacji do Oscara w kategorii slotów inspirowanych filmem otrzymasz szansę na darmową rozrywkę na slocie Aliens. Oferta Kasyna Mr Green obowiązuje tylko 25 lutego 2016 roku. Odbierz swoje free spiny i przy okazji przyznaj własne slotowe Oscary w kategorii "Filmowe Hity"!

Otwórz konto w Mr Green i odbierz 25 spinów na Starburst bez depozytu

Aby zakwalifikować się do odbioru darmowych spinów, wystarczy 25 lutego dokonać wpłaty środków i obrócić je przynajmniej 5x na dowolnych grach slotowych Kasyna Mr Green. Do wyboru masz trzy progi promocji. Zdeponuj minimum 100 PLN, a na Twoje konto w Mr Green wpłynie 20 darmowych spinów na slot Aliens. Jeżeli wpłacisz i rozegrasz 220 PLN to następnego dnia otrzymasz 55 darmowych spinów. Przy zdeponowaniu 440 PLN otrzymasz aż 125 darmowych spinów na slocie Aliens.

Oskary w mr greenDzięki hojności Kasyna Mr Green czeka na Ciebie free spinowa, mrożąca krew w żyłach walka z Obcymi na slocie Aliens. Wpłacane kwoty w czwartek, sumuje się. Na podstawie dodanych do siebie wpłat już w piątek, 26 lutego po godzinie 13:00 cieszyć się będziesz z free spinów. Darmowe spiny na slocie Aliens będą dostępne przez 7 dni od aktywacji. Można z nich skorzystać zarówno na komputerze jak i na telefonie czy tablecie. Wygraną z nich należy przed wypłatą 35-krotnie obrócić w Kasynie Mr Green.

Jeśli zajrzałeś tu pierwszy raz, to nadarza się świetna okazja, aby dołączyć do grona zadowolonych graczy Kasyna Mr Green. Dokonaj rejestracji choćby dziś i ciesz się z powitalnych upominków. Pierwszym z nich jest 25 darmowych spinów na Starburst, bez depozytu za samą rejestrację. Następnym bonusem jest do 1 750 PLN zupełnie gratis przy pierwszych 4 depozytach! Przy pierwszej wpłacie minimum 50 PLN, otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 100% do 500 PLN. Dodatkiem do premii będzie jeszcze 100 darmowych spinów na slot Spinata Grande (jeśli zdecydujesz się na wpłatę 150 PLN).

Darmowe spiny od depozytu pojawią się na Twoim koncie dzień po wpłacie w Mr Green. Wygraną z nich należy obrócić w kasynie 35-krotnie. Nie przegap okazji i Sam wybierz ile darmowych spinów do pokonania Królowej Obcych chcesz otrzymać! Ciesz się graniem i wygrywaniem na slocie Aliens, bo to automat z wieloma funkcjami, dającymi wiele godzin rozrywki na najwyższym światowym poziomie oraz duże możliwości wygrywania!